Se afișează postările cu eticheta Tabara Valea Budului. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Tabara Valea Budului. Afișați toate postările

duminică, 12 iulie 2009

Tabara Valea Budului

Astazi Diana a plecat in tabara, la Valea Budului. Pina dumunica viitoare va fi fara noi, parintii. Speram sa rezistam si noi si ea. O saptamina fara televizor, fara calculator si fara telefon mobil, in mijlocul padurii, departe de civilizatie. Ingrozitor, nu!?

Asta este casuta unde am cazat-o. Aici este cu bunica si unchiul Liviu. In camera sta cu Adelina, o fetita de 12 ani care invata in Italia.

Rares, colegul de clasa, sta cu verisoarele lui in aceeasi casuta.

Iata si camera...