Iata si camera...
Se afișează postările cu eticheta Tabara Valea Budului. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Tabara Valea Budului. Afișați toate postările
duminică, 12 iulie 2009
Tabara Valea Budului
Astazi Diana a plecat in tabara, la Valea Budului. Pina dumunica viitoare va fi fara noi, parintii. Speram sa rezistam si noi si ea. O saptamina fara televizor, fara calculator si fara telefon mobil, in mijlocul padurii, departe de civilizatie. Ingrozitor, nu!?
Iata si camera...
Iata si camera...
Abonați-vă la:
Postări (Atom)

Rares, colegul de clasa, sta cu verisoarele lui in aceeasi casuta.
